36Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Skype sesli sohbet

Skype sesli sohbet

Sesli tango ile Skype sesli sohbet odalarına koalyca bağlanmak ve birden fazla kullanıcı ile aynı anda sesli görüşmek ve görüntülü sohbet etmek için tıklayınız.

Skype sesli arama ile hayatınızda yeni bir ilki bizimle yaşamak ve odalarımızda sıkılmadan eğlencenize dahil olabilir ve Sesli Skype’a yapılan çağrılar her zaman ücretsizdir. Yurt içinide arayabilir, hatta yurt dışını ücretsiz aramak istiyorsanız da bu özelliği burada odalarda kullanabilirsiniz. Haydi, hafta sonu yapacaklarınızı planlamak için en iyi arkadaşınızı görüntülü, sesli arayın veya dünyanın öbür ucundaki bir müşterinizle bağlantı kurup dilediğiniz kadar konuşun.

Skype kameralı chat odaları

Skype ile sesli chat ederek pek çok kişi ile aynı anda sohbet edere güzel eğlenceli dakikalar geçire bilir ve kendinize en iyi arkadaşı burada bulursunuz.

Kişi Listesinde veya sesli sohbet Arama Sonuçları bölmesinde, bir kişiyi sağ tıklatın ve sonra Görüntülü chat Konuşma Başlat'ı tıklatın. Sesli Arama kabul edildikten sonra, görüntüyü göstermek üzere Konuşma penceresinin genişletilmiş odalarında bir istek gelecektir kabul ettikten sonra sesli aramalı görüşmeler rahatça yapabilirsiniz.

Görüntülü sohbet etmek

Sesli/görüntülü sohbet aramasını kabul etmek için hoparlör ve mikrofonunuz, kulaklığınız veya bir USB ses aygıtınız olması gerekir. Buna karşılık, görüntülü aramayı yanıtlamak için web kameranız olması gerekir. Web kameranız yoksa, arayanın goruntulu sohbet özel odada ve özel mesajda görebilirsiniz, ancak karşınızdaki kişi sizi aramasını beklemeyiniz sizde görüntü yollayabilirsiniz.

04 Mar 2017 890 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder