36Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Sesli Siteler

Sesli Siteler

internet kullanıcıların bilgisayar başında sesli siteler için arayışını yapan kullanıcılarmız için bilgi vermekteyiz.
Sohbet Ve Sesli Siteler birbirinden farklı sistemler ile hizmet vermektedir.Tanışma siteleri arasında bir çok farklı sistem ile karşılaşabilirsiniz. Bazı sistemler,anlık olarak kameralı,yazımsal ve sesli muhabbet imkanı sunmaktadır ve biz bu üç özelliği sunan sitelere genel olarak sesli siteler diyoruz. Sesli konuşma özelliği sunan,farklı yazılımlar ile hizmet veren bir çok site bulunmaktadır.Lakin,sesli site veya seslisiteler denilince akla gelen ilk Seslitango.com sitemizinde kullanmış olduğu ve sizlere ücretsiz sohbet imkanı sunan Speakychat sistemidir.

Sesli Siteler Speakychat,içerisinde bir çok özelliği barındıran,oda sistemi ile hizmet veren,odalar içerisinde,sesli,yazımsal ve görüntülü sohbet yapılabilen.Yine odalar içerisinde,çeşitli hareketli (gif) ve hareketsiz (jpg,jpeg ve png) resimler,ikonlar ile eğlenceli bir ortam sağlayan eğlence,sohbet ve tanışma olanağı sağlayan arkadaşlık ve sohbet sistemidir.
Sesli siteler,arasında farklılık sadece,kullanmış oldukları farklı blog ve sohbet panelleridir.Oda sistemi ve sunmuş oldukları özellikler odalar içerisinde aynıdır.Bu değişmeyen bir sistemdir.Speakychat güncellemesi ile yenilikler olmaktadır ve bu sesli sitelerin genelinde kullanıma sunulmaktadır.Speakychat oda sistemi satmaktadır ve sesli panelcileri,Speakychat den bayilik alarak odalar kiralamaktadır.Kiraladıkları bu odaları,sesli chat sitesi açmak isteyen kişilere yine kiraya vermektedirler.

Günlük değişik insanların içinde güzel arkadaşlıklar kurulması için bugün sesli site kullanıcıları oldukça mğkemmel bir sistem içinde sizlere sunmaktadır.
  
 Seslisiteler de kullanılan sistemden biraz bahsettikden sonra,"sesli site" olarak Speakychat sistemi ile sizlere ne gibi hizmet sunuyoruz onada kısaca değinmek istiyoruz.

Ücretsiz sesli siteler olarak hizmet sunmaktadır.Üyelik gerektirmeyen, süresiz sohbet imkanı sunan, Kameralı Siteler ile daha sıcak bir tanışma ortamı sunan,içerisinde müzik dinlenilebilen,arkadaşlık ve dostluk ortamıdır.

X

11 Nis 2017 901 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder