36Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : Görüntülü sesli chat

Görüntülü sesli chat

Sanalda insanlar için artık mesajlaşma devri son oldu. Görüntülü sesli chat misafirlerle bir arada en çok tercih edilen mesajlaşma durumlarından artık insanlar bir hayli uzaklaşmış olarak yerini almaktadır. Sadece mesaj ile sohbet etmekten sıkılanlar için kurulan görüntülü chat sitesi ortamları bu durumlardan kurtulmalarına neden olmaktadır. Hem bu sayede insanlar biri birilerinin seslerini daha net duyacaklar hem de sohbet sırasında rahat bir göz teması kuracaklardır. Kurulan göz temasları ile insanlar sohbetin daha kaliteli hale gelmesini de sağlamış olacaktır.

Görüntülü sesli chat ile üye olmadan sohbet nasıl olur

Kızlarla konuşma, erkek olduğun için içgüdüsel olarak doğru şeyi söylemeye çalışma şeklinde ilerler. İçinden şöyle düşünürsün:

 

” “Doğru” şeyi söylemem lazım… doğru açılışı yapmalıyım…böylece onu etkileyebilirim ”

 

Kısaca mantıksal bir şekilde mantıksal olmayan bir şeyi, yani onu etkilemeye çalışırsın.

 

İşin garip yanı kadınlar aynı anda birbirinden bağımsız farklı konular hakkında konuşmak isterler. Böylece kendilerini tamamen akışa kaptırabilirler.

Görüntülü chat ederek birden fazla kişi ile aynı anda çoklu sohbet edebilirsiniz. 

Bu tarz bir konuşma onlar için çok heyecanlıdır çünkü sürekli bir merak içerisinde olurlar ve ne söyleyeceğini merak ederler. Onlardan onay aramıyorsundur. Baskın bir şekilde konuşuyorsundur ve bunu tonlamana yansıtıyorsundur.


Bu kadar farklı olarak kurulan Görüntülü sesli chat odaları etmenin yanı sıra farklı alternatifleri de sunmaktadır. Site içerisinde isteyenler için farklı oyun alternatifleri isteyenler için de radyo kanalları gibi seçenekler bulunacaktır. Sadece bunun ile de sınırlı kalmayarak aşk sözlerinin ya da günün sözlerinin paylaşıldığı odalar da biri birinden farklı seçenekleri ile yerini almaktadır.

X

14 Haz 2017 1085 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder